Načítá se...
Zpět

AMMF20M1B - ElektroDoPatra.cz

AMMF20M1B

Víte, že... ?

  • Víte že Spotřebiče PŘIVEZEME naší expresní dopravou k Vám domu
  • Víte že Nad 2.000,- máme dopravu zdarma po celé ČR
  • Víte že Nabízíme zboží pouze od oficiálních českých dovozců
1 990 Kč
Cena bez DPH: 1 644 Kč
EAN: 5906006031602
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Dostupnost na dotaz

  • Jméno:

    Aktuální rok:Pokud si necháte zboží dopravit naší vlastní dopravou, obdržíte jej přímo od našich zaměstnanců, kteří vám jej rádi vynesou do patra. Vybrané zboží vám také ochotně zapojí.

AMICA AMMF20M1B

Volně stojící mikrovlnná trouba AMICA AMMF20M1B , X-type, 20l, mechanická minutka, 700 W výkon, 5 stupňů výkonu, Multi Waves Systém, černá.

Systém MultiWaves

Milujete lasagnu, ale často jste zjistili, že během ohřevu v mikrovlnné troubě byla mísa pečena venku a uvnitř byla ještě studená? Díky mikrovlnné troubě Amica AMMF20M1B  můžete být jisti, že vaše lasagna bude vždy dokonalá. Díky celé řadě mikrovlnných emisních bodů, které v kombinaci s rotační deskou umožňují rovnoměrné zahřátí celé nádoby, jak uvnitř, tak uvnitř.
Čas odmrazování

Musíte rychle připravit větší část masa, ale maso je zmrzlé? Nebojte se. Nastavte dobu rozmrazování a mikrovlnná trouba Amica rychle rozmrazí misku. Bez nutnosti dlouhodobého rozmrazování, které navíc zahrnuje vývoj bakterií. Vždy včas.
5 úrovní výkonu

Úroveň výkonu v mikrovlnných troubách lze nastavit v závislosti na tom, jaké nádobí chceme připravit a kolik času máme. Kromě maximální, střední a minimální úrovně a udržení je v teple, je funkce velmi rychlé odmrazování.
Otočná deska

Zajišťuje rovnoměrné zahřívání jídla. Vaąe jídlo bude vždy dokonale vyhřívané zvenčí, uprostřed a nahoře. Dobrou chuť!

 

 

 


Nezapomeňte, že s naší dopravou Vám vyneseme zboží až k Vám do patra.
  • Vytisknout Tisk
  • Odeslat emailem Odeslat emailem

Další zboží v této kategorii: