Načítá se...
Zpět

VM 540 X - ElektroDoPatra.cz

VM 540 XDoprava zdarma

Víte, že... ?

 • Víte že Spotřebiče PŘIVEZEME naší expresní dopravou k Vám domu
 • Víte že Nad 2.000,- máme dopravu zdarma po celé ČR
 • Víte že Nabízíme zboží pouze od oficiálních českých dovozců
9 590 Kč
Na splátky: 0 Kč + 24 x 480 Kč
Splátky iplatba
Cena bez DPH: 7 926 Kč
EAN: 3838782061073
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Dostupnost na dotaz
Koupit na splátky:Essox

 • Jméno:

  Aktuální rok:Stačí jen objednat a bez jakékoliv námahy Vám zboží dodáme a můžeme i zapojit u Vás v bytě.

Mora VM 540X

Vestavná částečně integrovaná myčka Mora VM 540 X s nerezovým předním panelem v šířce 45cm je výjimečná pro svou nízkou spotřebu energie, díky které je řazená do energeticky velmi úsporné třídy A++ . S účinností mytí a sušení "A", spotřebou vody 9l a hlučností 47dB bude vaše nádobí dokonale čisté, navíc vám ušetří spoustu vody a elektrické energie a výsledkem budete ohromeni. Se 2 zásuvkami je vhodná nejen do menších rodin nebo kde není dostatek prostoru v kuchyni a je do ní možné umístit 9 jídelních sad najednou. Nerezový ovládácí panel s tlačítky má mnoho praktických funkcí jako např. úsporným ECO programem, 1/2 program nebo odloženým startem 0-24h. Se systémem AquaStop u myčky Mora VM 540 X se nemusíte obávat nemilého překvapení v podobě vytopení. Přívodní hadice se totiž skládá ze dvou odolných vrstev a hned u vodovodního kohoutku je bezpečnostní ventil, který vám zaručí maximální ochranu vašeho domova před poničením vodou. Po ukončení programu zvukový alarm signalizuje konec mytí.

Dopřejte svému nádobí dokonalou péči, čistotu i lesk snadno a rychle

Usnadněte si život s vestavnou myčkou nádobí Mora VM 540 X s nerezovým ovládacím panelem a přehledným displejem.Umyjte v myčce nádobí Mora VM 540 X nerez vždy s perfektním výsledkem až devět sad nádobí najednou. Pohodlně nádobí vyskládejte do dolního i horního koše a nechte špinavou práci na dvou spolehlivých ostřikovacích ramenech.

Zapomeňte na zbytečné složitosti

Vychutnejte si špičkově umyté nádobí myčkou Mora VM 540 X nerez s extra jednoduchým ovládáním i údržbou. Využijte pět nastavení teploty, sedm mycích programů, dostatečně dlouhý jeden a půl metrový kabel, přívodní i odpadní hadici a snadné dávkování mycího prostředku pomocí tablet 3v1.Oceňte také praktický samočisticí filtr, indikátor nedostatku soli a leštidla, zvukovou signalizaci konce mytí i velmi tichý chod myčky nádobí Mora VM 540 X nerez dosahující nejvýše 47 decibelů.

Dokonale umyjte nejmastnější pánev i křehký porcelánový hrnek

Vyberte si ze široké škály mycích programů myčky nádobí Mora VM 540 X nerez vždy podle svých aktuálních přání. Zaschlé nečistoty z nejhůře zašpiněného nádobí, pánví a hrnců bezpracně odstraníte programem Intenzivní, normálně špinavé nádobí v mžiku vydrhnete programem Normal, Ekonomický vám každý den uspoří vodu i energii a o sklenice, křišťálové sklo i jemný porcelán se špičkově postaráte s programem Sklo.Pokud zrovna nevyžadujete prvotřídní účinnost sušení, vyzkoušejte 90minutový program myčky nádobí Mora VM 540 X nerez nebo program Rychlý pro kratší mytí. Pro opláchnutí nádobí, které plánujete umýt až později,během dne zvolte program Předmytí.

Mějte čisté nádobí vždy připravené

Zapomeňte na trapné situace, kdy dojde čisté nádobí a vy návštěvě nemáte kam naservírovat narozeninový dort. Nečekejte, až bude myčka Mora VM 540 X nerez plná a vyzkoušejte praktický program poloviční náplně. Oceňte nejen čisté nádobí, když ho zrovna potřebujete, ale i nižší spotřebu vody a energie i podstatně kratší dobu mytí.

Nechte se potěšit perfektně umytým nádobím i nižšími účty za energie

Pořiďte si efektivní, maximálně úspornou myčku nádobí Mora VM 540 X nerez v energetické třídě A++, za jejíž roční provoz zaplatíte okolo pouhých 911 korun a ušetřete až o 45 procent více, než s běžnou myčkou energetické třídy A. Využijte praktické funkce Odložený start myčky nádobí Mora VM 540 X nerez a ušetřete ještě více díky výhodným nočním tarifům za elektřinu nebo si prostě a jednoduše naplánujte přesný čas, kdy chcete mít nádobí dokonale čisté.

Chraňte se před nechtěným únikem vody

Zajistěte své domácnosti stoprocentní bezpečnost se spolehlivou myčkou nádobí Mora VM 540 X nerez. Dopřejte si starostmi nerušený spánek i odjezd na dovolenou a s naprostým klidem nechte myčku nádobí Mora VM 540 X nerez bez dohledu. Nechte si funkcí Aquastop zaručit ochranu proti úniku vody nebo zatopení po celou dobu životnosti vaší myčky nádobí Mora VM 540 X nerez. Chraňte se důmyslným zařízením, které se umí automaticky aktivovat, odstavit přívod vody i vypumpovat vodu z nádrže.

MYČKA VM 540 X VESTAVNÁ MYČKA S PANELEM

Total AquaStop
Bezpečí proti uniku vody
Vaše bezpečí a klidný spánek či odjezd na dovolenou vám zajistí bezpečnostní funkce AquaStop. Myčku tak můžete nechat v provozu přes noc i jindy naprosto bez dohledu. V případě úniku vody anebo zatopení se funkce AquaStop automaticky aktivuje, odstaví přívod vody a zároveň čerpadlo vypumpuje vodu z nádrže myčky. Funkce AquaStop zůstává trvale aktivní po celou dobu životnosti vaší myčky.

Energetická třída A++
Až o 45 % nižší spotřeba energie ve srovnání s energetickou třídou A.
Značka MORA velmi důsledně dbá na životní prostředí. Proto se snaží, aby chladničky byly co nejefektivnější a pro vás vždy maximálně úsporné.

Funkce OdloženýStart
Naplánujte čas pro čisté nádobí
Tato funkce vám umožní naprogramování zapnutí myčky až 24 hodin předem. Vy tak můžete využít například výhodných nočních tarifů za elektřinu nebo si automaticky zapnout myčku v čase, který vám nejvíce vyhovuje a mít nádobí čisté přesně, kdy jej potřebujete.

Program 1/2 náplň
Čisté nádobí stále k dispozici
Tento program vám umožní využívat myčku jen s 1/2 naplněním nádobí. Nemusíte tak čekat, až bude myčka plná. Tento program oceníte například při návštěvě hostů, kdy vám najednou bude chybět čisté nádobí. Spotřeba vody a energie je při 1/2 programu podstatně nižší a doba mytí je kratší.

Technické parametry:

 • kapacita myčky 9 sad nádobí
 • 2 úložné koše
 • odložený start (0-24 hod)
 • samočistící filtr
 • tablety 3v1
 • úsporný ECO program
 • 1/2 program
 • funkce Total Aqua Stop proti přetečení
 • zvuková signalizace konce mytí
 • energetická třída: A++
 • účinnost mytí: A
 • účinnost sušení: A
 • hlučnost: 47 dB
 • spotřeba energie: 0,69 kWh
 • spotřeba vody: 9 l
 • elektrické napětí: 230 V
 • Rozměry výrobku (vך×h):815 x 448 x 550 mm


 
Nezapomeňte, že s naší dopravou Vám vyneseme zboží až k Vám do patra.
 • Vytisknout Tisk
 • Odeslat emailem Odeslat emailem

Další zboží v této kategorii: