Načítá se...
Zpět

STM 4467CH - ElektroDoPatra.cz

STM 4467CHDoprava zdarma

Víte, že... ?

  • Víte že Na všechny spotřebiče se vztahuje plná zákonná záruka
  • Víte že Všechny spotřebiče jsou od oficiálních českých dovozců
5 999 Kč
Na splátky: 0 Kč + 24 x 300 Kč
Splátky iplatba
Cena bez DPH: 4 957 Kč
EAN: 8590669244331
Záruka:24 měsíců
Dostupnost:Dostupnost na dotaz
Koupit na splátky:Essox

  • Jméno:

    Aktuální rok:Stačí jen objednat a bez jakékoliv námahy Vám zboží dodáme a můžeme i zapojit u Vás v bytě.

Sencor STM 4467CH

Multifunkční, extrémně výkonný kuchyňský robot se čtyřmi výstupy a nástavcem pro přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Co víc si přát? Je to tip na perfektní dárek.

Tento multifunkční kuchyňský robot je v každém ohledu jedinečný. Spolehlivě vám nahradí několik různých přístrojů a díky tomu vám ušetří místo, čas i práci. Robot vám nabídne extrémně výkonný motor se čtyřmi výstupy, variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem, osm rychlostí, funkci Pulse, planetární šlehací, hnětací a míchací systém, tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, nástavec pro plnění uzenářských produktů, stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí a další. Vítaným bonusem je i možnost ušlehat až dvanáct bílků najednou, nebo nástavec na přípravu salátů se všemi funkcemi stolního mixéru. Jistě oceníte také průhledné víko mísy s otvorem pro snadné přidávání surovin.

Sencor Smart Power&Energy

Rychlost přesně podle vašeho přání a potřeb, to je Sencor Smart Power&Energy pro optimální rychlost. Robot vám kromě toho nabídne také variabilní regulaci otáček s plynulým rozběhem a osmi úrovněmi rychlosti, včetně nepostradatelné pulsní funkce.

Sencor Smart Power&Energy

Planetární systém

Planetární hnětací, šlehací a míchací systém spolehlivě zajistí, aby byl obsah misky kompletně promíchán. Všechny nástavce se současně otáčejí kolem své vlastní osy i kolem osy převodovky. A právě to umožňuje stoprocentní promíchání všech vložených surovin.

Planetární systém
 

Nástavce

Součástí multifunkčního robotu jsou také tři nástavce na hnětení, šlehání a lehká těsta, jako je hnětací hák, šlehací metla ve tvaru písmene A a šlehací balónová metla. Samozřejmostí je nástavec pro plnění uzenářských produktů o dvou odlišných průměrech a nástavec pro přípravu salátů s funkcí mixéru.

Nástavce

Praktická víka

Abyste měli v průběhu práce neustále přehled, je víko na míse vyrobené z průhledného materiálu a zároveň má otvor, abyste kdykoli mohli postupně přidávat další a další přísady. Pokud byste obsah nerezové mísy potřebovali uložit například do chladničky, je připraveno plastové skladovací víko.

Praktická víka
 

Bohaté příslušenství

Můžete se těšit například na stolní mixér s titanovými čepelemi, multifunkční food procesor se čtyřmi nástavci a sekáčkem, mlýnek na maso pro hrubé a jemné mletí, hnětací mísu z nerezové oceli s praktickou měřící stupnicí, nebo dvě láhve z Tritanu s dvěma chladicími vložkami.

Bohaté příslušenství
 

 

Garantujeme vám bezvadný stav tohoto výrobku. Spokojený zákazník je naše vizitka.
  • Vytisknout Tisk
  • Odeslat emailem Odeslat emailem

Další zboží v této kategorii: